شرکت تولیدی سیمیا

كارخانه سيميا با ظرفيت توليد ساليانه بيش از 18000 تن انواع سيم و كابل برق و مخابراتی و ابزار دقيق و با بكارگيری بيش از 170 نفر پرسنل توانمند و متخصص در كارخانه و دفتر مركزی، قادر به توليد حدود 850 نوع و سايز از سيم و كابل های مختلف می باشد.

در حال حاضر كارخانه سيميا با ماشين آلات متنوعی از بهترين توليد كنندگان اروپايی با تكنولوژی روز دنيا شامل دستگاه‌های كشش راد مس و آلومينيوم و مولتی وايرهای 12 و 16 سيمه، دستگاه‌های كشش مديوم و فاين، بانچر، استرندر، درام تويستر، اكسترودر و… به فعاليت خود ادامه می‌دهد.


شرکت صنعتی الکتریک خراسان( افشار نژاد)

شرکت صنعتی الکتریک خراسان در سال ۱۳۴۵ در شهر مقدس مشهد تاسیس شد و در سال ۱۳۴۶ به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران به بهره‌برداری رسید.

این شرکت با گذشت نزدیک به نیم قرن فعالیت، یکی از بهترین‌ها در تولید سیم و کابل کشور به شمار می‌رود و کیفیت عالی و سلامت تولید را  سرلوحه کار خود قرار داده است. 


تولیدات شرکت، انواع سیم و کابل فشار ضعیف شامل سیم‌ها و کابل‌های ساختمانی، کابل‌های افشان، کابل‌های کنترل و قدرت با عایق PVC و XLPE ، سیم‌های خودرو، کابل‌های شیلددار مسلح و غیر مسلح، کانسنتریک ابزار دقیق، مخابراتی، آیفونی، مقاوم در برابر آتش و حرارت و هالوژن فری می باشد.


شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز( سیمکات)

شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است.

 شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


کابل نوری عمان

شرکت کابل سازی عمان  با دارا بودن با کیفیت ترین ماشین آلات کابل سازی  یکی از بهترین تولیدکنندگان کابل نوری در منطقه می باشد . این شرکت خوشنام  انواع کابل های نوری و محصولات مخابراتی را ارائه میدهد . و تامین کننده شرکت های نفتی بزرگی همچون شرکت توسعه نفتی عمان ، و شرکت های مخابراتی بنام  مانند  شرکت عمان تل ، زیمنس و انواع پروژه های نفتی می باشد . 

 

 


َAEG

محصولات خورشیدی AEG محصولات متنوعی و تجهیزات  کاربردی ، برای تاسیسات مسکونی تا ساختمان های تجاری و نیروگاه های تولید برق شامل میشود . 


کابل نستور

شرکت نستور تولیدکننده انواع کابل های مخابراتی نوری ، مسی و همچنین لوازم جانبی کابل نوری می باشد . علاوه بر این ، کابل های مختلف ابزار دقیق ، مانند کابل هایی که در دیتا سنترها و پالایشگاه های نفتی استفاده می شوند بخشی از خط تولید این شرکت است . همچنین این شرکت با توجه به نیاز مشتری تجهیزات FTTH  و FTTA ارائه می دهد . 


هلدینگ Fasten

 

شرکت فستن یکی از بزرگترین تولید کنندگان کابلهای مخابراتی می باشد .این شرکت تولید کننده پرفرم فیبر نوری با پتنت اختصاصی است .